czwartek, 5 stycznia 2012

Bluza polarowa dla przedszkolaka z imieniem i nazwiskiem

W całym moim szyciu nie miałam takiej tremy. Postanowiłam uszyć mojemu siostrzeńcowi w prezencie bluzę z napisem na plecach - jego imieniem i nazwiskiem. Dodatkowym wymaganiem było "aby bluza miała sznurki". No i oczywiście starałam się, żeby była ładna i bardzo wygodna. Dzieci są szczere i pewnie się dowiem jak się spisałam, dam znać za kilka dni :-)


Rozmiar 122.
Pomysł i projekt własne.

8 komentarzy:

 1. Czytałam i oglądałam na forum i dopiero teraz zauważyłam blog:) Oczywiście dodałam do lookanych:) Bluza super:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jenny, haft zrobiłaś maszynowo z użyciem takiej specjalnej stopki?

  OdpowiedzUsuń
 3. Basia, tak, haft na maszynie zygzakiem. Stopka do ściegów dekoracyjnych. W ogóle nie mam w tym wprawy i wyszło jak wyszło :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyszło bardzo fajnie. Myślałam skrycie, że może masz jednak jakiś patent na wykonanie takiego haftu bez tej magicznej stopki... ech...

  OdpowiedzUsuń
 5. Basia, jeśli tkanina jest nierozciągliwa i nie jest cienka to spokojnie można startować na stopce do ściegu prostego (tej podstawowej)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja chyba nie podpisalabym dziecku bluzy imieniem i nazwiskiem, ale sama bluza jest bardzo ladna, a kolor straaasznie wpadl mi w oko :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bluza cieplusia, ulubiona - jak narazie, no i najważniejsze , że ma sznurki:)
  Pozdrawiamy :)
  Oskar Ania Tomek

  OdpowiedzUsuń
 8. kurcze skąd projekt masz może na pdf taki, chetnie bym swojemu uszyszla ale nie mam pojęcia jak zrobic projekt uszyc jeszcze ale projekt to juz problem

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...